Kosmetika Matrix

Matrix je jednou z nejpopulárnějších značek vlasové péče na světě. V roce 1980 ji ve Spojených státech založili manželé Arnie a Sydell Millerovi, přičemž jejich cílovou skupinou byli provozovatelé salonů krásy, koloristé, stylisté, vizážisté atp. Dnes je tato špičková kosmetika dostupná i široké veřejnosti.V nabídce značky Matrix naleznete přípravky pro všechny typy vlasů. Nezáleží na tom, zda jsou ty vaše mastné, poškozené, suché, lámavé či roztřepené - pomocí šampónů, kondicionérů, vyživujících olejů a ostatních výrobků Matrix jim rychle vrátíté zpět jejich zdraví a krásu. Netřeba asi dodávat, že Matrix má řešení i pro osoby trpící lupy nebo alopecií.

Samostatnou kapitolu pak představuje styling. Matrix dodává na trh celou řadu různých laků, modelovacích past, pěnových tužidel, sprejů a dalších zajímavých výrobků, které vám umožní vytvořit si v domácích podmínkách moderní a pěkný účes. Stačí popustit uzdu své fantazii a kreativitě. Matrix si zakládá na tom, že k vývoji svých produktů používá nejmodernější technologie. Každý z nich je koncipován tak, abyste i bez patřičného vzdělání dosáhli co možná nejlepších výsledků. Není divu, že postupem času se stal jedničkou ve svém segmentu na americkém trhu. Značka Matrix jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí vyzkoušet oblíbenou vlasovou kosmetiku hollywoodských celebrit, rádi originální účesy nejen nosí, ale i vymýšlejí.

BARVY NA VLASY MATRIX jsou profesionální produkty, na které se mohu spolehnout. Dodávají vlasům dlouhotrvající zářivé barvy, které dokonale kryjí. Krásný a přirozený lesk dodají ochranné složky, které jsou v každé barvě obsažené. Matrix nabízí široké spektrum barev. Nově SOCOLOR CULT – pro zákaznice, které rády experimentují s vlasy.

PERNAMENTNÍ BARVY obsahují patentovaná dlouhotrvající barviva a každý odstín v sobě má samoupravující tóny, které vám vždy vytvoří perfektní barevné výsledky. Poskytují speciální péči ve všech vrstvách vlasového vlákna, díky Cera-oil pečujícímu komplexu.

- Uzdravuje vlasy

- Vyživuje a posiluje vlasové vlákno zevnitř

- Vyrovnává poréznost vlasu

- Uhlazuje vlas na povrchu

Vyzkoušet si nový styl barvy můžete i v mobilní aplikaci kosmetiky MATRIX. Stáhněte si do mobilu aplikaci MATRIX Color Lounge!

MATRIX BOND ULTIM8 – pomáhá chránit vazby v průběhu zesvětlování udržuje očekávané zesvětlení. Pomáhá předcházet lámání vlasů, chrání vlasová vlákna, vyživuje do hloubky a vlasy poté vypadají zdravější.